Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Zola007 #27 üzenetére

    "Engem marhára nem érdekelne, ha egy popkoncert beléptetőjénél elemeznék a fizimiskám.
    Nem igazán művelek olyan dolgokat, ami miatt ez kellene, hogy aggasszon, hogy mire használják fel a rólam készült videófelvételt."

    -Látod ez a nagy hiba. Pont ezért tartunk ott, hogy a személyiséghez való jog egyre jobban csorbul. Az amcsiknál is a terrorizmuson kívül pont ezért tudták átverni azt a bizonyos törvényt, mert azt adták az emberek szájába, hogy ha én tisztességes állampolgár vagyok, akkor engem nem aggaszthat az, ha 24 órában megfigyelnek.

    Pedig de. Igenis aggasztó. Az általad említett szitu addig korrekt, amíg mondjuk egy adatbázissal össze nem hasonlítják, azaz az ott tárolt személyekkel nem mutat egyezést a személyed. De az, hogy egy bazi nagy adatbázisba csak úgy bekerül/ottmarad a rólad készült felvétel és nem semmisítik meg, az már gond.
    És sajnálom, ha ezt te nem érted meg..

  • Ursache

    senior tag

    válasz Zola007 #27 üzenetére

    Itt nem csak arrol van szo, hogy true/false, korozzuk-e vagy sem, bunozo-e vagy sem. Koncerten jelentel meg, ebbol mennyi minden deduktalhato? Szabasagot vettel ki? Koncertekre jarsz (tulzassal), akkor olyan reklamot kapsz innentol kezdve az arcodba. Paholy jegyet vettel, mibű? A koncert kituzott kezdete elott hany perccel erkezetel? Mikor tavoztal? Mikor mentel ki budira? Hanyszor? Az egyes szeanszok meddig tartottak? Mas ember egy koncert alatt hanyszor megy ki budira? Big data, analytics, data scientists, data analysts etc etc etc... Es ez a gond!

    btw: a VEDA pontosan mit elemez meg a kozlekedesen felul?

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

Új hozzászólás Aktív témák