Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz #56573440 #27 üzenetére

    "akinek csöpp esze van az tudja hogy a terrorizmus elleni harc kamu."
    Azért ez így nem igaz. A terrorizmus létezik, valós probléma és valóban folyik ellene harc, csak az idióta internetes szabályozások esetében ezt, akárcsak a gyermekpornográfiát, ürügyként használják fel. Abba most nem érdemes belemenni, hogy a terrorizmust az USA provokálja ki és közvetve támogatja is (egy szó: fegyverek).

    de még mindig tőled függ hogy egyáltalán mit adsz ki magadról a neten. hogy a böngészési szokásokból sokat nem tudnak meg rólam az tény, mást meg nem igazán adok ki. innentől teljesen irreleváns hogy lekérik e az adataimat vagy sem számomra.
    Itt továbbra is bizalmas, publikusan nem elérhető adatokról van szó (mivel a nyilvános információkhoz bárki hozzáfér, se a Google-nek, se a Facebooknak nem kell kiadnia, elég bárkinek felmennie adott oldalra), amiket erős titkosítással kéne védeni, hogy még annak se legyen hozzáférése, aki tárolja, de ugye ez nem így van.

    " engem legalábbis nem zavar ha leintenek és elkérik a személyimet meg lekérik a központból az adataimat, kocsi adatait, stb."
    Nem jó példa, a való élet nem vetíthető ki az internetre jelenleg. Mi lenne, ha a rendőr kedve szerint megbüntethetne bármiért, ami neki nem tetszik a te vagy a kocsid adataiban? Mondjuk a rendszámodban szerepel a 13 vagy a 23 és emiatt vagy megbírságol 80.000 Ft-ra vagy nem. Az interneten ugyanis nagyjából így néz ki az adatokkal való bánás. Nincs szabályozás arra, hogy mivel mit lehet kezdeni, bármilyen adattal kezdhetnek bármit, teljességgel szubjektív, hogy egy rólad szóló információ mit jelent annak, aki azt megnézi és mihez kezd utána.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák